Hakkımızda

Falcon Lojistik,

genç ve dinamik personeli ve yenilikçi yönetim kadrosu ile hızla gelişmekte olan lojistik sektöründe kendine ön sıralarda göstermiş ve sektöre öncülük etme konusunda hızla gelişmeye ve teknolojiyi takip etmeye devam etmektedir.

about-us 2
about-us 1
about-us 3
about-us 4
Global Çapta

Başta Rusya olmak üzere

Kazakistan, Ukrayna, Özbekistan ve tüm ülkeleri kapsayan çalışma haritası ile dikkatleri üzerine toplamakta olan Falcon Lojistik, kaliteye ve zamana göstermiş olduğu önem ile sektör içerisinde farklı bir saygınlık kazanmıştır.

Daha Fazla

Değerlerimiz, İş Etiği kurallarımıza, daha iyi, daha güvenli ve daha sürdürülebilir iş çözümleri bulmak için yorulmadan sürdürdüğümüz araştırmalarda da bu değerlerimize sadık kalıyoruz.

Falcon lojistik A.Ş saygın imajının korunması ve geliştirilmesi için bünyesindeki herkes, üzerine düşen sorumluluğu yerine getirir; kişisel hal ve davranışlarının genel ahlak kuralları çerçevesinde olmasına azami özeni gösterir.

Falcon lojistik A.Ş olarak Türkiye Cumhuriyeti’nin ve kendileriyle iş yaptığımız yabancı ülkelerin tüm kanunlarına uymak ve içinde yaşadığımız toplumu daha iyiye götürmek için üstümüze düşen görevleri yerine getirmek, ayrıca gücümüzü aldığımız ülke ekonomisine güç katmak öncelikli hedefimizdir.

7/24 Hizmet

Hizmet kalitemizi artırmak için deneyimli ve müşteri memnuniyetine önem veren çalışanlarımız ile hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına akılcı çözümler sunan ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Taşımacılığı kendine görev olarak edinen Falcon Lojistik çalışmalarını müşteri odaklı sürdürmekte ve müşteri memnuniyetini her zaman için ön planda tutmaktadır.

Sektörün tüm ihtiyaçlarını yakından takip eden firmamız, bu konuda deneyimli ve pratik hizmet sunan ekibimizle faaliyetlerini sürdürmektedir. Taşımacılık ihtiyaçlarınızda farklı çözümler sunan firmamız bu konuda birçok yeniliğe de adım atmıştır.